Nový invalidní vozík pro Ondru. 

Ondra je vozíčkář po úrazu páteře. V roce 2014 si pořídil invalidní vozík s přispěním pojišťovny. Bohužel dodavatelská firma kterou si zvolil, provedla špatně zaměření vozíku a ten byl již od počátku nevyhovující. Po několika letech, kdy se snažil vozík v rámci jeho možností nastavit a domoci se nápravy u dodavatelské společnosti, celou situaci vzdal a psychicky se zhroutil. Kdysi aktivní a celkem soběstačný vozíčkář s velkým elánem do života ztratil veškerou motivaci. Nejprve musel zanechat studia, aby si po úrazu dokončil středoškolské vzdělání. Přestal se věnovat fotografování i stolnímu tenisu a jeho život přestal mít smysl. 

Ukázali jsme mu, ze řešení presto existuje. Že je možné požádat různé nadace a nadační fondy o příspěvek na novy vozík, aby se opět mohl vrátit do života. Pomohli jsme mu s výběrem nadací, které by bylo dobré v této souvislosti oslovit a požádat o pomoc. Sepsali jsme společně  dopis s detailním popisem celé situace a žádost o nadační příspěvek na pořízení nového invalidního vozíku jsme odeslali do několika organizací, které se touto problematikou zabývají. Během několika měsíců jsme takto zařídili Ondrovi financování voziku a on se mohl opět vrátit zpět do aktivního života. 

Dnes je Ondra zase aktivním vozíčkářem a opět se věnuje svému oblíbenému stolnímu tenisu. Pravidelně se účastní turnajů v rámci Českého poháru ve stolním tenise vozíčkářů a sklízí úspěchy. Letos má dobře nakročeno k postupu do vyšší skupiny, kde se bude na turnajích utkávat s mnohem zkušenějšími hráči na invalidních vozících. Věříme, že i tam bude sklízet úspěchy a držíme mu palce.